Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Прийом дітей до 1-го класу

Дата: 15 липня 2020 о 22:16, Оновлено 23 лютого 2021 о 15:46

До уваги батьків майбутніх першокласників (набір у 1-і класи на 2020-2021 н.р.)

Подані в електронній системі заяви було прийнято, учні зараховані (наказами від 01.06 та 15.06) за умови подання до початку нового навчального року відповідних документів - оригіналів або ксерокопій.

Усі заяви, подані після 15.06 будуть розглянуті у серпні 2020 р.

Інструкція по роботі з порталом для батьків (натисніть тут) ->

Шановні батьки, обирайте у праві першочергового зарахування "проживання на території обслуговування закладу"

Мінімально можливий термін подання необхідних документів : з 30 квітня по 31 травня. У зв’язку з можливим подовженням тривалості освітнього процесу зазначені вище терміни може бути змінено.

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО для зарахування вашої дитини (згідно Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти , розділ І, п.4) окрім електронної реєстрації ВИ ПОВИННІ НАДАТИ СКАНКОПІЇ (на електронну пошту школи nszosh@ukr.net)

АБО з початком відновлення звичної роботи закладу НАДАТИ КСЕРОКОПІЇ наступних документів :

1. ксерокопії документів, вказаних вами під час електронної реєстрації

1) ксерокопія свідоцтва про народження дитини

2) ксерокопія паспорту одного з батьків або законних представників дитини (опікуни) (сторінки з даними про особу та про місце реєстрації) АБО іншого документа, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу (смт Нижні Сірогози)

2. заяву про зарахування в письмовому вигляді

3. медичну довідку за формою первинної облікової документації № 086-1/о

4. у разі наявності (для організації інклюзивного навчання) - Висновок про комплексну (чи повторну) психолого- педагогічну оцінку розвитку дитини

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! У РАЗІ ВІДСУТНОСТІ ВКАЗАНИХ ДОКУМЕНТІВ ДО ПОЧАТКУ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЕЛЕКТРОННА ЗАЯВА ПРО ЗАРАХУВАННЯ БУДЕ ВІДХИЛЕНА!!!

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ ПРО ОБОВ'ЯЗКОВІСТЬ НАДАННЯ КАРТКИ ЩЕПЛЕННЯ ДИТИНИ (згідно ст.15 ЗУ "Про захист населення від інфекційних хвороб") - переглянути закон на сайті Верховної Ради -

У випадку відсутності у вашої дитини вказаного документу, дитина буде зарахована до закладу, але не допущена до навчання у приміщенні закладу. Батьки мають право обрати інші форми - дистанційне або індивідуальне (сімейне) - навчання.

БЛАНК  ЗАЯВ

Директору Новопетрівської ЗОШ І-ІІІст. Нижньосірогозької районної ради Херсонської області

(повне найменування закладу освіти)

_________Малишко О.В___________________________

(прізвище та ініціали директора) _______________________________________________,

(прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) заявника

який (яка) проживає за адресою: _______________________________________________

(адреса фактичного місця проживання)

Контактний телефон: ____________________________________

Адреса електронної поштової скриньки: _______________________________________________________

ЗАЯВА про зарахування

Прошу зарахувати _______________________________________________________

(прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), дата народження)

до 1 класу, який (яка) фактично проживає (чи перебуває) за адресою ________________________________________________ ______________________

_________________________________на денну форму здобуття освіти.

Повідомляю про:

-  наявність права на першочергове зарахування: так/ні (потрібне підкреслити)

(_____________________________________________________________________);

(назва і реквізити документа, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти)

- навчання у закладі освіти рідного (усиновленого) брата/сестри:   так  /ні (потрібне підкреслити)                  ___________________________________________________________;

(прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності) брата/сестри)

-  про роботу одного з батьків дитини в закладі освіти __________________

____________________________________________________________________;

(прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності), посада працівника закладу освіти)

- про навчання дитини у дошкільному підрозділі закладу освіти: так/ні (потрібне підкреслити);

- потребу у додатковій постійній чи тимчасовій підтримці в освітньому процесі: так /ні (потрібне підкреслити);

-  інші обставини, що є важливими для належної організації освітнього процесу: ____________________________________________________________.

Підтверджую достовірність всієї інформації, зазначеної в цій заяві та у наданих до заяви документах:

1. копія свідоцтва про народження дитини
  2. медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о
  3. Висновок про комплексну (чи повторну) психолого- педагогічну оцінку розвитку дитини  (у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини )

__________________                                                                    ________________

(дата)                                                                                                                  (підпис)

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.